You are here:

Senkron Tech

Senkron Tech Hayatı Kolaylaştırır

Senkron Tech hayatı kolaylaştırmak ve verimliliği artırmak için 28 yıldır inovasyon sunar.

Align with the next

Align with the technology

Align with the team

Yarının teknolojisiyle bugün tanışın!

1996 yılında kurulan Senkron Tech, geliştirdiği teknolojik ürünler ve yarattığı markalarıyla yaşamın birçok alanında paydaşlarını geleceğe hazırlayan, onların sadece bugünün değil geleceğin de ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan bir teknoloji şirketidir. Paydaşlarının sorunlarını ve ihtiyaçlarını inovasyonla çözen Senkron Tech, onları bir sonraki adımda nelerin beklediğini bilir ve ürettiği çözümlerle onları yarına hazır hale getirir.Sağlık ve Zindelik sektörü, Otel, tesis/site/apartman yönetimi, kablo üretim, kargo/teslimat ve diğer birçok sektör için geliştirdiği çözümlerle paydaşlarını zamanın ötesine taşır.

Senkron Tech şirketinizi geleceğe hazırlar!

Senkron Tech bugüne kadar alanında hep ilklere imza atmış; Türkiye’nin ilk site ve tesis yönetimi yazılımı Senyonet’i, Türkiye’nin ilk akıllı kargo dolabı Kargopark’ı ve dünya çapında 400’den fazla tesisin kullandığı wellness yönetim yazılımı Flyby’ı geliştirmiştir.

Senkron Tech

Senkron Tech, Türkiye’nin teknoloji ve inovasyon ihraç eden ülkeler arasında en üst sıralarda yer alması sorumluluğunu taşıyarak kendisini sürekli geliştirir.

Geliştirdiğimiz çözümler uluslararası standartlara uygun, müşteri memnuniyetini ilke edinen ve sürdürülebilirliği hedefleyen yapıdadır.