You are here:

Ekibimiz

Erdal Özkan

Yönetim Kurulu Başkanı

Erdal Özkan, 1988-1992 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektrik Elektronik Mühendislik Fakültesi’nde lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır. ardından aynı üniversitede Bilgisayar Mühendisliği alanında yüksek lisans derecesini elde etmiştir. İTÜ’de araştırma görevlisi olarak çalıştıktan sonra 1996 yılında teknoloji sektöründe önemli bir adım atarak Senkron Tech şirketinin kurucuları arasında yer almıştır. Erdal Özkan, şirketin kuruluşundan bu yana Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmakta ve sektördeki yeniliklerin öncülüğünü yapmaya devam etmektedir. Teknoloji ve mühendislik alanlarında derin uzmanlığa sahip Özkan, Türkiye’nin en eski yazılım şirketlerinden birinin kurucusu ünvanına sahiptir.

Mehmet Yıldızdoğan

Yönetim Kurulu
Başkan Yardımcısı

Mehmet Yıldızdoğan, 1988-1992 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde (İTÜ) Bilgisayar Mühendisliği lisans eğitimini tamamlamış, ardından aynı üniversitede 1995 yılında Bilgisayar Mühendisliği alanında yüksek lisans derecesini elde etmiştir. İTÜ’de dört yıl boyunca araştırma görevlisi olarak görev yapan Yıldızdoğan, akademik kariyerinin ardından 1996 yılında teknoloji sektörüne adım atmış ve Senkron Tech şirketinin kuruluşunda önemli bir rol oynamıştır. Hâlihazırda Senkron Tech’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Yıldızdoğan, Türkiye’nin en eski yazılım şirketlerinden birinin kurucu olarak ön plana çıkmaktadır.

Hakan Arıkan

YKÜ
(Yönetim Kurulu Üyesi)

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Hakan Arıkan, 2004 yılında Borusan Lojistik finans departmanında iş hayatına başladı. Arıkan, Yalın Altı Sigma Kara kuşak ve stratejik planlama komitesi üyesi görevlerini yürüttükten sonra Türkiye’nin ilk dijital TIR platformu olan ETA’nın kuruluşunda görev aldı. 2010-2011 yıllarında ABD’de eğitim alan Arıkan, Türkiye’ye döndükten sonra; Borusan İş Geliştirme, İnovasyon ve Strateji Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Arıkan, 2015-2017 yılları arasında ise Borusan Holding’in start-up şirketi Bukoli ile Türkiye’nin ilk click & collect iş modelinin şirket kurulumunu ve yönetilmesini üstlendi. Türkiye’de faaliyete başladığı Ağustos 2021 tarihinden bu yana TruKKer Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapmaya devam etmektedir.

Ayhan Uğur

Genel Müdür Yardımcısı

Merve Demirel Ersine

İnsan Kaynakları Direktörü

Giray Çavdar

Satış Direktörü

Duygu Şen Arıkan

İş Geliştirme Direktörü

Hasan Erkan Kan

Teknik ve Saha Operasyonları Direktörü

Seda Colay

Operasyon Direktörü

Caner Umutlu

Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü

İrfan Turhan

Kurumsal Satış Müdürü

YKB: Yönetim Kurulu Başkanı
YKY: Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
YKÜ: Yönetim Kurulu Üyesi.